Pousada Azul Blue
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Pousada Azul Blue Amontada hotel beschikt over Wi-Fi in openbare gebieden.
Dit hotel ligt op 90 km van de luchthaven Regionale Comte. Ariston Pessoa.
Kamervoorzieningen bestaan uit airconditioning, evenals privébadkamers met een bidet, een apart toilet en een douche. In de kamers zijn ook een bureau en airconditioning aanwezig.
Dit hotel in Amontada heeft dagelijks een buffet ontbijt aan te bieden. Casa Velha biedt Zuid-Amerikaanse gerechten en is gelegen binnen 16 minuten wandelafstand van Pousada Azul Blue Amontada.
- Locale bezienswaardigheiden
- Barraca RIO MAR782 km
- Barra das Moitas Beach1005 km
- Blue Kite Center2555 km
- Luchthavens
- Regionale Luchthaven Comte. Ariston Pessoa90 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Is er parkeergelegenheid bij Pousada Azul Blue hotel?
Ja, Pousada Azul Blue hotel biedt parkeerplaatsen gratis aan. - ❓
Is er een ontbijt inbegrepen bij ons verblijf in Pousada Azul Blue hotel?
Ja, een buffet ontbijt is inbegrepen in sommige tarieven bij Pousada Azul Blue hotel. Zorg ervoor dat u deze informatie bij deze woning bevestigt. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Pousada Azul Blue hotel?
Klanten van Pousada Azul Blue hotel moeten om 12:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in dit hotel in Amontada?
De gemiddelde prijs van een kamer in dit hotel in Amontada is $59. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethoden zijn beschikbaar bij dit hotel in Amontada?
Betaalmethoden beschikbaar in dit hotel in Amontada:- American Express
- Mastercard
- Visa
- 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in Pousada Azul Blue hotel?
Pousada Azul Blue hotel biedt Superior Driepersoonskamer en Vierpersoonskamer om eruit te kiezen.